O nas

Budir Olsztyn

Firma BUDIR działa prężnie na rynku budowlanym już ponad 15 lat. Podczas kilkunastu lat pracy zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które pozwoliło nam wypracować taki system pracy i takie standardy, by nasi klienci czuli się bezpiecznie od początku do końca realizacji inwestycji.

Specjalizujemy się w budowie domów i hal przy wykorzystaniu tradycyjnej technologii murowanej. Nasi pracownicy tworzą kompetentny zespół, wyspecjalizowany w wielu dziedzinach. Współpracowników dobieramy tak, aby profesjonalizm w kwestiach technicznych był jak najwyższy, a kultura pracy – bez zarzutu.
Mając tak wykształcony i doświadczony zespół, możemy sprawnie kierować jego działaniami, a wszelkie prace wykonać fachowo, starannie i terminowo.

Wśród naszych pracowników są murarze, tynkarze, dekarze, malarze, brukarze, elektrycy i hydraulicy, zawsze zaangażowani i gotowi, by służyć państwu radą i pomocą.

Każdego dnia wykorzystujemy zdobywaną latami wiedzę i angażujemy swoją energię, aby spełniać marzenia naszych klientów o pięknych domach i wspaniałych inwestycjach biznesowych.

Nie czekaj! Skorzystaj z naszej oferty.

Zadzwoń i uzyskaj kompletną informację.