Budowa domów

Domy w konstrukcji murowanej

Specjalizujemy się w budowie domów przy wykorzystaniu tradycyjnej technologii murowanej. Zastosowanie konstrukcji murowanej, pozwala naszym inwestorom uzyskać możliwość wyboru wielu rozwiązań architektonicznych.

To ogromna zaleta, ponieważ dzięki temu pomagamy spełniać marzenia naszych klientów o wyjątkowym domu, zaaranżowanym w sposób idealnie dopasowany do ich potrzeb.

Na każdym etapie budowy, służymy profesjonalnym doradztwem, bowiem zdajemy sobie sprawę jak trudne decyzje techniczne trzeba często podejmować. Współpracujemy z projektantami i innymi fachowcami, którzy z przyjemnością doradzą w wyborze projektu, bądź będą pośredniczyć w załatwianiu urzędowych spraw formalnych lub wyborze materiałów.

Jakość wykonania usług jest dla nas niezwykle ważna, dlatego budujemy z własnych materiałów, co znacznie przyspiesza proces budowy. Zarówno inwestorom, jak i wykonawcom daje to pewność, że zastosowano materiały najwyższej jakości, których właściwości doskonale znamy.

Każda realizowana inwestycja wymaga rzetelnej kontroli, dlatego na naszych wszystkich budowach obecni są inżynierowie, którzy sprawują nadzór nad jakością i poprawnością wykonania prac. Dodatkowo każdy etap budowy jest zatwierdzany przez inwestora lub wyznaczonego przez niego eksperta zewnętrznego. Niezwykle ważny jest dla nas fakt, by nasi klienci czuli się cały czas pewnie i spokojnie od momentu rozpoczęcia inwestycji aż do jej zakończenia.

Pomagamy spełnić Twoje marzenia!

Nie czekaj! Skorzystaj z naszej oferty.

Zadzwoń i uzyskaj kompletną informację.